Just live

PF 2007

29. prosince 2006 v 18:56 | jandys
Přeji našim bezmocným mocným štastnou ruku při hlasování o vládě, luštitelům bystré oči a jasnou hlavu, kolegům v práci více energie a všem čtenářům klidný vstup do Nového roku, který snad bude úspěšnější než letošní.
PS:Pro luštitele mám jednu zajímavou informaci. Na serveru navigovat.cz se budou od Nového roku pravděpodobně objevovat tzv. "Geohádanky";-)

Práce

3. srpna 2006 v 13:55 | jandys
Jsem trochu zaměstnaný a bohužel to odnáší blog. Tabulku mám skoro hotovou od pondělí, ale když dorazím domů, okamžitě usínám. Včera jsem padl do postele tak jak jsem přišel....snad neskončím jako ta karta na fotce....

Zasloužený odpočinek

18. dubna 2006 v 8:19 | jandys
Tyhle Velikonoce, jsem si naordinoval bez počítačovou dovolenou. Od pátečního večera jsem až do dnešního rána nešáhl na notebook, když vynechám včerejší letmou kontrolu, jestli se mi nahrálo Dobrodružství kriminalistiky. Dnes večer spočítám výsledky a zítra ráno se můžete těšit na tabulku :-) i s další hádankou.

Bisport žije na jiné planetě

5. dubna 2006 v 18:15 | jandys
V pondělí(3.4) jsem byl zavalen prací, a nestíhal ani vybrat poštu. Včera večer jsem to napravil a hned se nadzvedl ze židle. Přišel reklamní materiál fy Bisport z Týnce nad Sázavou, po otevření obálky na mě vypadl leták s heslem "CHCETE NA VODU?" - teď uprostřed kulminace většiny řek. Podle informací z pošty to odeslali v pátek - to kulminovala Sázava v Nespekách......Někdo z marketingu by se měl zamyslet(foto).

Pyrotechnický smog

1. ledna 2006 v 1:51 | jandys
První hodina Nového roku je za námi a hned si musím rýpnout. Jedním ze způsobů oslav Nového Roku je odpalování různých petard, rachejtlí a dalších pyrotechnických složí. Teď jsem se brodil domů mlhou, kterou mají na svědomí a kterou můj táta přirovnal k dýmu provázející vojenské manévry. Ještě v jedenáct to byl v celku poklidný večer s čistým vzduchem a o dvě hodiny později pomalu nejde otevřít okno. Asi příští rok aktivněji podpořím majitele psů. Ti na Silvestra nadopují svoje miláčky léky od veterináře a uloží je spát. Možná by veterinář měl něco i pro mně....

PF 2006

31. prosince 2005 v 0:02 | jandys
V novém roce jen vše nej, nej, nej!!

A když to nevyjde, tak alespoň líp lež letos :-)

20 000 návštěv

27. prosince 2005 v 0:53 | jandys
Děkuji, děkuji, děkuji. Dostal jsem od vás všech takový malý Vánoční dárek. Podle statistik blog.cz navštívilo tyto stránky 20 tisíc lidí. Jsem rád že Vás baví luštit hádanky a občas se něco přiučit o fungování Integrovaného záchranného systému. Dostal jsem souhlas s uveřejněním velkého balíku fotek z cvičení VODA 2005, a do konce roku bych to měl stihnout i článkem o fungování celého systému protipovodňových opatřetní. Přeji klidný návrat do pracovního procesu a hezký zbytek týdne.

Jandys

Pěkná procházka

11. prosince 2005 v 0:50 | jandys
Sobotní den jsem strávil v příjemné společnosti svého kamaráda, jeho přítelkyně
a trochu šíleného labradora. Protáhli jsme nožky (odhad je 30 km) jen ten pes
naběhal alespoň 50 kilometrů. Výlet ze Zbiroha na severovýchod přes vršky
na Žebrák, Točník a přes Vraní skálu do Berouna-Popovic byl fajn. Stoupání
na Vraní skálu mi připomnělo, že s mojí kondicí to není nejlepší a bude potřeba
s tím něco udělat. Výše jmenovaní mohou potvrdit, že jsem skoro vypustil duši,
ale rozhled za to stál.

Začátky a konce

4. prosince 2005 v 10:24 | jandys
Zamyšlení o tom, jak věci začínají s euforíí a končí s nejistou budoucností....

Večerníček slaví kulatiny

1. prosince 2005 v 0:11 | jandys
Bubák mě upozornil na probíhající oslavy 40. narozenin mého dávného kamaráda, kterého teď už moc nesleduji. Na stránkách oslav můžete najít galerie oblíbených večerníčků, ukázky jak se dělá Večerníček , ale i velmi zajímavé kapitoly z historie, tohoto ryze českého fenoménu.

Jak jsem přišel o hlas

30. listopadu 2005 v 8:34 | jandys
Včerejší večer jsem strávil na jedné příjemné akci, kde jsme zavírali a hodnotili sezónu. V malém salónku nás bylo víc než 50. Když se po deváté dostaly ke slovu kytary a kombo, halekání pěkně gradovalo. Pak jsem se nechal zatáhnout do dlouhé"debaty" a při překřikování okolního hluku jsem skoro přišel o hlas…Dnes budu velmi tichý :-)

Vyvolení časožrouti

29. listopadu 2005 v 1:33 | jandys
Hodně lidí z mého okolí velmi pečlivě sleduje reality-show Vyvolení. I já se občas podívám, protože je zajímavé z psychologického hlediska pozorovat, jak se soutěžící vyvíjejí. Proto je sleduji jen občas, abych měl odstup. Ale jsou lidé, kteří je pečlivě sledují každý den. Dal jsem si tu práci a za vydatné pomoci elektronických televizních programů spočítal, že od 15. 8. kdy celá atrakce začala, televize odvysílala téměř 8000 minut přenosů. A to jen v hlavních večerních pořadech Vyvolených, nepočítaje v to Noční show ani krátké vstupy během dne. Jen pro představu je to víc než 5,5 dne. Je škoda, že tenhle národ vysedává u televize, když byl letos tak nádherný a dlouhý podzim a teď krásná bílá zima. Mě je líto těch víc než tří miliónů lidí, kteří se večer nejdou projít, ale sledují VV nebo BB. Já osobně dávám přednost PP (pěkná procházka:-)

Pořádně mrazivé ráno

28. listopadu 2005 v 6:23 | jandys
Dnes, kdy se rtuť teploměru krčí u čísla -7 , vůbec nemůžu vstát. Spát jsem sice šel brzo, ale probuzení ve tři ráno horkem, mě připravilo o hodně sil. Dnes v práci mě čeká velmi příjemná inventura naší kanceláře, věc kterou bych taky nejradši zrušil. Mějte lepší start do nového týdne než já....

Vánoční strom dorazí o půlnoci

21. listopadu 2005 v 18:28 | jandys
Vánoční strom dorazí dnes o půlnoci na Staroměstské náměstí v Praze, kde ho skupina techniků usadí a ukotví. Strom pochází z okolí Jánských lázní a měří přes 30metrů.

Báječná jízda na ledu....

21. listopadu 2005 v 7:43 | jandys
Ne, nebudu tu psát o Fernetu, ale o cestě do práce. Ráno opět mrzlo a jako každý rok silničáři v matičce Praze spí. První havárce jsme se vyhnuli jen díky tomu, že jeden z šesti řidičů, kteří ledovou plotnu na hlavním tahu nezvládli, umístil trojúhelník 200 metrů za své auto. I když jsme zpomalili na 30 km/h a pomalu projížděli mezi auty namotanými na svodidla, krásně jsme si zabruslili. Zítra pojedeme do práce metrem. Další velmi obezřetná jízda se vyplatila, protože za pár minut jsme klouzali znovu. Chápu, že silničáři mají spousty práce, ale hlavní tahy by mohli posypat dřív než v 08:00. Zítra jedu do práce metrem :-)

Zima je tu, média šílí

19. listopadu 2005 v 19:52 | jandys
První sníh rozpoutal doslova mediální smršť. Žádná celoplošná televize nezklamala a odvysílala svoji verzi reportáže o haváriím díky sněhu, hlavně pak o havárii do které byl zapojen slovenský herec Marián Labuda. Ještě že nejsem odkázán na televizi. Večer strávím u dobré knihy. Zkuste si to někdy, je to daleko lepší....

Jak hluboko ještě Seznam klesne

18. listopadu 2005 v 9:03 | jandys
Seznam je určitě jednička mezi českými portály. Několik posledních měsíců kupoval další servery do sbírky (spolužáci.cz, email.cz) a teď útočí i z televizní obrazovky. Pro vysokou návštěvnost je třeba udělat vše. Jestli už jste po snídani přečtěte si článek ze Seznamáckém serveru Super. . .Ano zpravodajská povinnost řekne někdo, ale fuj!
Naštěstí si vystačím s Googlem a Jyxo.

Kritika, chvála, hodnocení

10. listopadu 2005 v 20:18 | jandys
Některým čtenářům mého blogu chybělo místo, kam by mohli psát své postřehy, názory, připomínky k designu blogu a zajímavosti, které třeba přímo nesouvisí s nějakým článkem.

Inu vězte, že to místo je zde.

Budu vděčný za každý názor, radu nebo připomínku
MAŽU:
1) nesmysly - "hdyklsdidffgg".
2) extrémní vulgarity - "k---- d----- č-----" atd.
3) duplicitní komentáře
4) spam

Reality show - Odhalení

10. listopadu 2005 v 0:30 | jandys
Reality show českého rozhlasu o 12 melounů si získává stále větší popularitu. Právě teď Richard vyspává po včerejší oslavě svých 14. narozenin. Více informací naleznete ná stránce projektu. Mojí favoritkou je rozhodně Moja. Doufám že vyhraje a užije si těch 12 melounů :-))))
Fotografie soutěžících zleva: Richard, Shinda, Kijivu a Moja
foto (c) Český rozhlas

TMOU 7

4. listopadu 2005 v 0:36 | jandys
Dnes večer se chystám na TMOU. Jeden člen mančaftu leží s antibiotiky, a bude dělat přítele na telefonu :-( . Držte nám palce a možná na shledanou v nočním Brně.
 
 

Reklama