Říjen 2005

MAYDAY, MAYDAY, MAYDAY! I.

5. října 2005 v 17:41 | jandys |  IZS
Boeing 737-800 Kron Air Kronerburg se při nouzovém přistání na podhůří Brdských lesů rozlomil na dvě části a začal hořet. Za deset minut dorazila první jednotka dobrovolných hasičů, nakonec na místě cvičení IZS zasahovalo přes čtyři stovky hasičů, zdravotníků a policistů. Figuranti představující velmi těžce zraněné zemřeli všichni (5),25 středně těžce zraněných se včas dostalo do nemocnic. Jinak 40 figurín představujících mrtvé bylo rozmetáno do plochy asi 250 x 400 metrů. Hasiči a záchranáři museli ve vysoké trávě hledat těla...Více fotek večer. Fotky budou v galerii.
plán cvčení

Dovoluji se ...

3. října 2005 v 1:45 | jandys
Tento týden se dovoluji dovolovat na dovolené ... nebudu tu asi každý den , ale ve středu večer Vám sem dám nějaké fotečky z cvičení o kterém jsem psal tady.

Ušní červ

2. října 2005 v 14:27 | jandys |  Just live
Určitě se Vám to někdy stalo, zaslechnete písničku a pak si ji v duchu pobroukáváte celý den. Tomuto jevu se říká Ušní červ, nebo chcete-li anglicky Ear worm. Tento jev je poměrně dlouho známý a všechny nahrávací společnosti by daly nevím co za to, aby se z jejich nových písní staly ušní červy.
Včera mě opět potrefila Trouba od Lucie Bílé, zkoušel jsem to přetlouct Asonancí, ale bez úspěchu. Na webu jsem objevil výsledky jednoho výzkumu, dělali ho na 559 studentech. Výsledný seznam můžete vidět dole. Každý máme svého červa, který se čas od času změní. Když jsem byl malý, trápili mě Dva roky prázdnin ( Vzhůru na palubu dálky volají...) pamatujete?
  1. Tady je ten Váš :-) , každý máme svého červa
  2. Chili's "Baby Back Ribs" znělka.
  3. "Who Let the Dogs Out"
  4. "We Will Rock You"
  5. Kit-Kat candy-bar jingle ("Gimme a Break ...")
  6. "Mission Impossible" theme
  7. "YMCA"
  8. "Whoomp, There It Is"
  9. "The Lion Sleeps Tonight"
  10. "It's a Small World After All"
A jaký je ten Váš?