Cachty, cachty

28. srpna 2005 v 22:51 | jandys |  Velká i malá VODA
Město Kladno loni otevřelo zrekonstruovaný AQUAPARK. Slyšel jsem dobré i špatné ohlasy, a protože si rád udělám vlastní názor, v neděli jsme s kamarádkou vyrazili.

Hned u pokladny nás trochu zarazila absence celodenního vstupného, ale jinak je cena na hodinu jen lehce nadprůměrná. Na druhý menší problém se dá narazit v šatně, kde jsou místo zámků na klíč, automatické zámky na čip, ale po podrobném prostudování obrázkového návodu to zvládla i cvičená opice (já:-). Pak už se jen osprchovat a hurá do bazénu.

Bazén je čistý, v neděli odpoledne tu byli jen kondiční plavci. Po proběhnutí dalším turniketem do jiné budovy se konečně dostáváme k atrakcím. Mají tu vodní lůžka, vířivku, trychtýř, umělý proud, dvojskluzavku a dva tobogány. Je tu taky bazének s různými fontánkami a jakousi krytou "pseudojeskyní".
Velmi jsem ocenil podložky z pěny na ježdění na tobogánu a skluzavce. Tobogány jsou docela pěkné, rychlé a dobře vyřešené. Trychtýř je menší než v Liberci, ale zážitek srovnatelný. Dvojskluzavka, skvělá atrakce, jež je naprostým standardem v zahraničí, u nás se objevuje zřídka a myslím, že je to škoda.
Aquapark je horší než v Liberci, ale blíž ku Praze. Po dvou hodinách jsem odjížděl spokojený a příjemně unavený, s pocitem že jsem tu nebyl naposledy.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama